Walentynkowe zakładki do książek

Przeglądałam ofertę księgarni, kiedy przyszło mi do głowy, że w sumie mogłabym sobie sprawić jakieś walentynkowe zakładki do książek bo znowu między kartki włożyłam papierek od cukierka.

Nie wiem jak Wy, ale ja bardzo lubię dostawać w prezencie książki. Znajomi i bliscy mi ludzie, doskonale wiedzą, że umieszczam je na każdej liście prezentów, bez względu na okazję. Jeśli ktoś nie ma pomysłu na upominek, a ja mogę Mu w tym pomóc to bardzo chętnie to robię, podsyłając chociażby listę tytułów „pożądanych”. Podarunek nadal będzie niespodzianką bo nigdy nie wiem, który tytuł wybierze obdarowujący, a sytuacja jest komfortowa bo obie strony mają pewność, że prezent będzie trafiony.

Walentynki to również doskonała okazja na wręczenie książki w prezencie swojej ukochanej bądź ukochanemu. Jeśli do lektury dołączymy od siebie piękne, okazjonalne zakładki do książki, będzie już w ogóle cudownie! W związku z tym, przygotowałam dla Was walentynkowe zakładki do książek, które wystarczy wydrukować na grubszym papierze, wyciąć i… gotowe! Prosta sprawa, zajmie Wam dosłownie kilka minut, a Wasze drugie połówki będą z pewnością dopieszczone.

Walentynki na różowo


Walentynkowe zakładki do książek

Do przygotowania zakładek potrzebujemy w zasadzie jedynie grubszego papieru (najlepiej sprawdzi się taki o gramaturze np. 250g – 300g) i nożyczek.

Drukujemy zakładki z tego pliku, wycinamy i… gotowe. Zajmuje to zaledwie kilka chwil, a będzie sympatycznym akcentem z romantyczną nutą.


Inspiracje książkowe

Jak wspomniałam wcześniej, książka to zawsze dobry pomysł prezent, więc podrzucam kilka inspiracji na walentynkowy upominek. Nowością jest pozycja druga – mój aktualny obiekt literackiego pożądania.
Walentynkowe inspiracje książkowe
1. Sztuka kochania | 2. Tajniki paznokci | 3. Slow sex. Uwolnij miłość | 4. Wszystko zaczyna się w głowie |


Pliki do pobrania:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *