Dzień Babci i Dzień Dziadka – kartki do druku

21 oraz 22 stycznia obchodzimy dwa święta – Dzień Babci i Dzień Dziadka! Dla wielu z nas, babcie i dziadkowie to jedne z najważniejszych i najbliższych naszemu sercu osób. Dlatego uważam, że absolutnie zasługują na to, by mieć swoje święto.

Ponieważ nikt nie idzie do dziadków z pustymi łapkami, więc ze sklepów znikają kwiaty, bombonierki, ciepłe skarpety i krawaty. W związku z tym, styczeń nie jest takim całkiem smutnym, chłodnym miesiącem.

Składamy życzenia, przytulamy się, uśmiechamy i robimy laurki. Nasze babcie natomiast, przygotowują dla swoich wnucząt najpyszniejsze ciasta! Mniam!

Dlatego przychodzę do Was z kartkami do druku na Dzień Babci i Dzień Dziadka. Standardowo z takimi, które możecie wykonać w domu przy użyciu drukarki. Drukarka przygotowana? Papier włożony? Do dzieła więc! 🙂

Pobierz kartki na Dzień Babci i Dzień Dziadka – do druku

Pobierz plik .pdf na swój komputer, a następnie wydrukuj, ustawiając uprzednio najwyższą jakość wydruku w opcjach drukarki. Plik zawiera dwie strony – jedna z kartkami dla babci, druga z kartkami dla dziadka. Po wydrukowaniu otrzymujesz 4 składane kartki w formacie A6.

Wydruki przetnij wzdłuż linii ciągłej, następnie złóż wzdłuż linii przerywanej. Wewnątrz kartki wpisz życzenia i gotowe!

Dodatkowe informacje:

  • Plik w formacie PDF zawiera kartki dla Babci i Dziadka (w wysokiej rozdzielczości) – dwie składane na jednej stronie A4.
  • W opcjach wydruku ustaw najlepszą jakość, wtedy kolory będą bardziej nasycone.
  • Wszelkie linie cięcia i gięcia są dokładnie na środku. Niektóre drukarki dodają marginesy przy wydruku i może wychodzić inaczej.
  • Najlepiej sprawdzi się grubszy papier (może być również blok techniczny lub o wyższej gramaturze).
  • Pliki przeznaczone wyłącznie do użytku niekomercyjnego.

Zapraszam Was również do polubienia mojej strony na Facebook oraz na Instagram.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *